23.05.2023 2461

Успішна мобільність викладачів Уманського національного університету садівництва в рамках проекту Еразмус+

Викладачі Уманського національного університеті садівництва у період з 15 по 21 травня 2023 року пройшли успішну програму викладацької мобільності на факультеті соціальних наук Мазовецької академії в Плоцьку. Ця ініціатива стала можливою завдяки інституційній співпраці в рамках проєкту Erasmus+ STT. KA107.2020 між Уманським національним університетом садівництва та Мазовецькою академією в Плоцьку.

У програмі взяли участь: Інна НОВАК, професор кафедри менеджменту, Олександр НЕПОЧАТЕНКО, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та Ольга ПОНОМАРЕНКО, викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Програма мобільності сприяла:

• отриманню нових професійних знань і навиків у рамках наукових досліджень з менеджменту, підприємництва та фінансів;
  • ознайомленню з особливостями навчального процесу, методами викладання та інноваційними інструментами організації та проведення занять в університетах Польщі;
  • покращенню знання мови та удосконаленню навиків міжкультурних комунікацій;
  • створенню міцних двосторонніх відносин між колегами навчальних закладів.

Висловлюємо щиру подяку організаторам цього проєкту, зокрема керівництву Уманського національного університету садівництва, за надану безцінну можливість для професійного зростання. Ми також хотіли б висловити нашу вдячність Академії Мазовецької в Плоцьку за теплу гостинність і відмінну організацію семінарів.

Успіх цієї програми викладацької мобільності є свідченням відданості обох закладів розвитку міжнародної співпраці та просуванню академічної досконалості. Такі ініціативи не лише збагачують викладачів-учасників, але й приносять користь нашій університетській спільноті, повертаючи поглиблені знання та досвід, якими можна ділитися зі студентами.

Інна Новак, завідувач кафедри менеджменту