09.10.2014 5096

Успішної адаптації, студенти-першокурсники!

В Уманському національному університеті садівництва розпочато цикл  соціально-адаптаційних тренінгів для першокурсників усіх спеціальностей факультету  менеджменту.

Тренінг – це найбільш простий, легкий та приємний спосіб навчання, можливість відчути себе самодостатнім та здолати ті труднощі, котрі заважають повноцінно реалізувати себе як особис-тість.

Тому  студенти 11-м групи вже на першому занятті тренінгу активно залучилися до роботи.

Зустріч будувалася на базовій притчі, яка задала лейтмотив заняття і структурувала взаємодію учасників: групова дискусія, робота в парах, виконання вправ, спрямованих на зміни старих стереотипів, набуття нових знань-навичок в умовах штучного тренінгового середовища.

Під час тренінгу учасники мали можливість  одержати могутнє ресурсне підживлення для подальшого ефективного вирішення своїх завдань та  відпрацювати навички успішного застосування оптимальних моделей поведінки в студентському середовищі у реальному житті.

Успішної адаптації, студенти-першокурсники!

У групі  панував психологічний клімат довіри та групової взаємодії. Сформувалася  партнерська установка у спілкуванні,  відроджена віра в свої сили, як умова особистісної ефективності, вміння бути на рівних із членами групи та оволодіння навичками спільного вирішення завдань.

Галина Мінченко,

практичний психолог