05.05.2014 4825

В Умані відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Політологія»

Cтудент факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва Олександр Прищепа, став учасником ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Політологія» для студентів вищих навчальних закладів, де політологія не є спеціальністю, який проходив  у квітні 2014 р. на базі Уманського педагогічного університету ім. П. Тичини. В олімпіаді взяли участь 65 учасників, котрі представляли 37 вищих навчальних закладів усіх регіонів України.

Учасники олімпіади випробовували свої знання та уміння у двох турах: теоретичному та дослідницькому. Під час виконання конкурсних завдань студенти продемонстрували креативний підхід, високий рівень політичної та громадянської культури, систематизовані наукові знання про історію та теорію політичної науки, уміння самостійно аналізувати політичні явища та процеси.

Незважаючи на надзвичайну ситуацію – Олександр Прищепа напередодні олімпіади був мобілізований до лав Збройних Сил України як офіцер запасу, - він зумів успішно презентувати свою наукову роботу «Соціально-політичні погляди Т.Г. Шевченка в контексті європейської інтеграції України (з використанням матеріалів соціологічних досліджень)». За оригінальне розв’язання наукової проблеми О. Прищепа нагороджений спеціальною грамотою оргкомітету олімпіади. Науковий керівник, професор А.М. Шатохін, одержав подяку оргкомітету олімпіади.

А.М. Шатохін, член журі олімпіади з дисципліни «Політологія»