04.07.2023 2013

В Уманському національному університеті садівництва працює Консультаційний центр: які послуги можна отримати та як звернутися

З першого липня розпочалась реєстрація особистих електронних кабінетів для вступників. Саме особистий електронний кабінет вступника є ключовим інструментом вступної кампанії у 2023 році.

Для того, щоб вступники могли уникнути помилок під час реєстрації особистого електронного кабінету та подання заяв, в Уманському національному університеті садівництва з 01 до 31 липня працює Консультаційний центр приймальної комісії, де усі абітурієнти можуть отримати кваліфіковану допомогу. Зокрема:

• зорієнтуватися в особливостях вступної кампанії;
  • отримати вичерпну інформацію про університет;
  • дізнатися про перспективи майбутньої професії;
  • одержати допомогу у реєстрації електронного кабінету.

Як звернутися до Консультаційного центру Уманського національного університету садівництва:

• Адреса: м. Умань, вулиця Інститутська, 1, корпус 4, перший поверх.
  • Телефони: 067-477-80-85

067-700-65-05

З основними термінами вступної кампанії можна ознайомитись на сайті приймальної комісії – сторінка Вступна кампанія 2023

Довідкові матеріали розміщено на вкладці Для абітурієнта.