В Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільноти
«Студентський лідер – 2023» – цікавий і неординарний конкурс, що відбувся нині в Уманському національному університеті садівництва. Дане дійство вже давно увійшло до переліку усталених і яскравих традицій закладу освіти, адже щорічно дає можливість студентам різних факультетів обрати кращого з кращих. І хоча минулого року воєнні реалії змінили хід подій, цьогоріч конкурс відродився заново, аби вражати та надихати університетську спільноту.
Увесь свій запал, завзяття та харизму учасники конкурсу «Студентський лідер – 2023» проявили під час перебігу захоплюючих конкурсів:
Моя візитівка;
«Я – ерудит»;
«Мій талант»;
В Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільноти
Змагалися за першість і відкривалися загалу такі представники молодіжної спільноти університету:
Анна ЛЮБЧЕНКО – факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин,
Анатолій СТЬОПІН – факультет економіки і підприємництва,
Юлія САВРАНСЬКА – факультет лісового та садово-паркового господаства,
Ярослав ЧАБАНЮК – факультет агрономії.
Організатори конкурсу відзначили велику кількість студентів у залі, а вболівальники відмітили переваги кожного учасника та підтримували теплом, гамом та оплесками.
Лідери факультетів, які взяли участь у заході, – активні та креативні студенти. І всі вони певною мірою вже є переможцями, оскільки виявили сміливість стояти на сцені та розкриватися загалу. Світло сценічних софітів лише підкреслило зацікавленість молоді у розвитку університетського середовища, у бажанні рухатися вперед, до покращення життя українців, до кращих рис суспільства, до працьовитої наполегливості у всьому, до миру та насиченого життя.
У рамках конкурсу учасники представили загалу свої проєкти – особисті історії, поезії, творчі номери, розкрили інтелектуальні здібності, поділилися перспективними ідеями, які можна втілити в реальне життя у студентському кампусі та спонукати до подальшого розвитку університетської спільноти.
Тонус заходу забезпечували і неповторні номери творчих колективів Центру культури та виховання студентів, які вражали загал талантами, адже пісня та хореографія у їхньому виконанні – це захопливе дійство, яке, триваючи хвилини, залишається у серці надовго.
По завершенню конкурсів і динамічних суперництв, на основі неупереджених і справедливих оцінок журі, до якого увійшли Іван МОСТОВ’ЯК, перший проректор УНУС (голова журі), Юрій МОРОЗ (завідувач кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін), Петро ПАЄВСЬКИЙ (керівник Центру культури і виховання студентів), Світлана БЕРДНІКОВА (художній керівник Центру культури і виховання студентів), номінації серед учасниками розподілилися наступним чином:
«Лідер глядацьких симпатій» – Анатолій СТЬОПІН (факультет економіки і підприємництва);
«Студентський лідер 2023 Уманського НУС» – Ярослав ЧАБАНЮК (факультет агрономії).
Також Іван МОСТОВ’ЯК нагородив подяками Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації студентів, які проявили лідерство й активність у волонтерстві. А відтак університетська спільнота мала честь сьогодні відзначити «За проявлені активну громадську позицію, патріотизм, участь у волонтерському русі, активну громадську діяльність спрямовану на підтримку ЗСУ та з нагоди Міжнародного дня студентів» Яну СІНЧУК (факультет економіки і підприємництва), Владу БАДАНЮК (факультет економіки і підприємництва) й Ілону НЕПОКРИТУ (факультет агрономії).
Організатори конкурсу відзначили бажання студентів проявляти власний креатив у заході, а глядацька зала, вщент наповнена вболівальниками вирувала позитивними емоціями.
Університетська спільнота знає, чого вартують ці радісні загальні моменти, тому згадувала Героїв, які нині були не в залі, які стоять у герці за волю країни, які загинули на війні. І ми доземно вклоняємося та дякуємо їм за можливість дихати, жити, творити.
Фотогалерея
В Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільнотиВ Уманському національному університеті садівництва визначили лідера студентської спільноти