29.03.2013 5549

В Уманському національному університеті садівництва створено Наукове товариство студентів і аспірантів.

27 березня 2013 року відбулося перше організаційне засідання Наукового товариства студентів і аспірантів Уманського національного університету садівництва.

Відкрив засідання в.о. проректора з наукової та інноваційної діяльності, професор, доктор с.-г. наук Карпенко В.П., який привітав учасників засідання зі створенням наукового осередку молоді в університеті та наголосив, що головною метою діяльності Наукового товариства є створення умов для розкриття наукового та творчого потенціалу осіб, які навчаються в УНУС, розвиток у них наукового мислення і навичок дослідницької роботи, популяризація різних галузей науки в університеті, розвиток інноваційної діяльності, організаційна допомога керівництву в оптимізації наукової та навчальної роботи.

Завідувач наукового відділу УНУС к.е.н., доцент Бурляй О.Л. ознайомив присутніх з Положенням про Наукове товариство студентів і аспірантів, окресливши його основні завдання, регламент діяльності та перспективи роботи.

Під час засідання молодими науковцями було обрано керівний склад товариства, до якого увійшли:

Голова Наукового товариства – Шаповал Петро, аспірант кафедри маркетингу;

Заступник голови – Добров Сергій, студент 2-го курсу факультету менеджменту;

Секретар – Худік Людмила, аспірантка кафедри плодівництва і виноградарства;

Правління Наукового товариства:

• Фоменко Олена, студентка факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;
  • Мазур Катерина, студентка факультету економіки і підприємництва;
  • Чернега Катерина, студентка факультету лісового і садово-паркового господарства;
  • Горячкін Євген, студент факультету агрономії;
  • Сліпенко Віталій, студент інженерно-технологічного факультету;
  • Лисянський Олександр, аспірант кафедри агрохімії і ґрунтознавства;
  • Красноштан Тетяна, аспірантка кафедри садово-паркового господарства.

Тож побажаємо новоствореному товариству успіхів у роботі та значних наукових звершень!