В Уманському НУС досліджували формулу щастя
17 березня в читальному залі № 2 Уманського національного університету садівництва відбулася зустріч зі студентською молоддю видатного журналіста, філософа, поета, кандидата політичних наук Михайла Калініченка.
Михайло Калініченко – заслужений журналіст України, лауреат літературно-мистецької премії імені Михайла Старицького, керівник представництва державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення» в Центральній Україні.
Михайло Михайлович презентував студентам Уманського НУС та шанувальникам поезії авторські видання:
- «Оголений нерв» (збірка поезій, об’єднаних у чотири частини: «Правда революції», «Зболена пам’ять», «Розмита душа», «Вольниця»;
- «Узурпатор або майдан на крові».
Кожна людина хоч один раз у своєму житті задумувалась над питанням «Як бути щасливим?» Щастя для кожного своє, але Михайло Калініченко вважає, що головна формула до нього одна і та ж. Вона була виявлена ще у творчості славетного українського філософа Григорія Сковороди, якої і дотримується сам гість нашої зустрічі.
То що ж входить до неї? Найголовніший і найперший компонент – це віра, без неї ніяк. Другий компонент – любов, яка пов’язує все, що нас оточує. І третя, остання складова – свобода: висловлювань, почуттів, поглядів, – всього, чим живе людина.
Зацитувавши свої поезії, Михайло Калініченко підкреслив плинність часу, і що люди не використовують його належне: «Не втрачайте час. Він не повернеться... Намагайтеся думати...»
Студенти ставили питання, на які отримали розгорнуті відповіді у вигляді цитат зі збірок поета, шість примірників яких він подарував бібліотеці.
Багато ще студентам і викладачам хотілось почути, але час невпинний. І юні слухачі пообіцяли, що навчаться цінувати його.
Завершив Михайло Михайлович зустріч проникливими та справедливими словами, які закарбувалися у серцях усіх присутніх: «Цінуйте хвилини з батьками. Будете жаліти про втрачений час, але нічого вже не повернеться...»
Прес-центр Уманського НУС
Фотогалерея
![В Уманському НУС досліджували формулу щастя](assets/cache/images/2016/biblioteka/formula-shhastya/IMG_9485-250x180-335.jpeg)
![В Уманському НУС досліджували формулу щастя](assets/cache/images/2016/biblioteka/formula-shhastya/IMG_9489-250x180-335.jpeg)
![В Уманському НУС досліджували формулу щастя](assets/cache/images/2016/biblioteka/formula-shhastya/IMG_9490-250x180-335.jpeg)
![В Уманському НУС досліджували формулу щастя](assets/cache/images/2016/biblioteka/formula-shhastya/IMG_9491-250x180-335.jpeg)
![В Уманському НУС досліджували формулу щастя](assets/cache/images/2016/biblioteka/formula-shhastya/IMG_9493-250x180-335.jpeg)
![В Уманському НУС досліджували формулу щастя](assets/cache/images/2016/biblioteka/formula-shhastya/IMG_9494-250x180-335.jpeg)
![В Уманському НУС досліджували формулу щастя](assets/cache/images/2016/biblioteka/formula-shhastya/IMG_9496-250x180-335.jpeg)
![В Уманському НУС досліджували формулу щастя](assets/cache/images/2016/biblioteka/formula-shhastya/IMG_9497-250x180-335.jpeg)
![В Уманському НУС досліджували формулу щастя](assets/cache/images/2016/biblioteka/formula-shhastya/IMG_9498-250x180-335.jpeg)
![В Уманському НУС досліджували формулу щастя](assets/cache/images/2016/biblioteka/formula-shhastya/IMG_9502-250x180-335.jpeg)
![В Уманському НУС досліджували формулу щастя](assets/cache/images/2016/biblioteka/formula-shhastya/IMG_9506-250x180-335.jpeg)
![В Уманському НУС досліджували формулу щастя](assets/cache/images/2016/biblioteka/formula-shhastya/IMG_9512-250x180-7b6.jpeg)
![В Уманському НУС досліджували формулу щастя](assets/cache/images/2016/biblioteka/formula-shhastya/IMG_9516-250x180-335.jpeg)
![В Уманському НУС досліджували формулу щастя](assets/cache/images/2016/biblioteka/formula-shhastya/IMG_9518-250x180-335.jpeg)
![В Уманському НУС досліджували формулу щастя](assets/cache/images/2016/biblioteka/formula-shhastya/IMG_9523-250x180-335.jpeg)
![В Уманському НУС досліджували формулу щастя](assets/cache/images/2016/biblioteka/IMG_1334-250x180-a47.jpeg)