В Уманському НУС пройшов перший тур Чемпіонату України з волейболу
16 березня в Уманському національному університеті садівництва відбувся перший тур фінальних ігор Чемпіонату України з волейболу серед команд першої ліги.
З вітальним словом до учасників звернувся проректор Уманського НУС, доктор економічних наук Михайло Мальований, який привітав учасників у стінах навчального закладу та побажав їм успіху та перемоги.
Також учасників привітав міський голова Олександр Цебрій, який зазначив, що Уманщина славиться перемогами на спортивній ниві, а громадська організація Асоціація «А-Пілон» виконує значну роботу з розвитку та популяризації волейболу у місті Умані серед дітей, молоді, дорослих та ветеранів.
У першому турі Чемпіонату взяли участь команди «А-пілон» (м. Умань), «Академія ДПтС» (м. Чернігів), «Житичі» (м. Житомир), СК «Прибилів» (смт. Тлумач Івано-Франківської області). Ігри, що відбулися в межах першого туру змагань, були надзвичайно яскравими та емоційно насиченими.
Другий тур ігор Чемпіонату відбудеться у місті Житомир з 30 березня 2018 року.
Бажаємо всім учасникам спортивного завзяття та хай переможе найсильніший!
Прес-центр Уманського НУС
Фотогалерея
![В Уманському НУС пройшов перший тур Чемпіонату України з волейболу](assets/cache/images/2018/News/volejbol/DSC_2119-250x180-96c.jpeg)
![В Уманському НУС пройшов перший тур Чемпіонату України з волейболу](assets/cache/images/2018/News/volejbol/DSC_2121-250x180-96c.jpeg)
![В Уманському НУС пройшов перший тур Чемпіонату України з волейболу](assets/cache/images/2018/News/volejbol/DSC_2124-250x180-96c.jpeg)
![В Уманському НУС пройшов перший тур Чемпіонату України з волейболу](assets/cache/images/2018/News/volejbol/DSC_2128-250x180-96c.jpeg)
![В Уманському НУС пройшов перший тур Чемпіонату України з волейболу](assets/cache/images/2018/News/volejbol/DSC_2130-250x180-96c.jpeg)
![В Уманському НУС пройшов перший тур Чемпіонату України з волейболу](assets/cache/images/2018/News/volejbol/DSC_2149-250x180-96c.jpeg)
![В Уманському НУС пройшов перший тур Чемпіонату України з волейболу](assets/cache/images/2018/News/volejbol/DSC_2161-250x180-96c.jpeg)
![В Уманському НУС пройшов перший тур Чемпіонату України з волейболу](assets/cache/images/2018/News/volejbol/DSC_2163-250x180-96c.jpeg)
![В Уманському НУС пройшов перший тур Чемпіонату України з волейболу](assets/cache/images/2018/News/volejbol/DSC_2175-250x180-96c.jpeg)