11.03.2015 6662

В Уманському НУС проведено «День кар’єри» з компанією «Дюпон Україна»

Висока якість освіти випускників Уманського національного університету садівництва завжди була загальновідомою у колах професіоналів. Цього разу перспектива закласти основи дружньої співпраці з кваліфікованими молодими фахівцями з числа студентів Уманського НУС ІІІ–ІV курсів фахових спрямувань «Агрономія», «Селекція і генетика сільськогосподарських культур» та «Захист рослин» зацікавила інноваційну компанію «Дюпон Піонер», що розробляє, виробляє та реалізовує широкий спектр високоякісного насіння й мікробіологічних продуктів, а також надає послуги клієнтам майже в 100 країнах світу. В Україні компанія «Дюпон Піонер» продає гібридне насіння кукурудзи, соняшнику та олійного ріпаку, а також інокулянти для силосування.

В Уманському НУС проведено «День кар’єри» з компанією «Дюпон Україна»

На сьогодні група компаній «Дюпон», до якої входять ТОВ «Дюпон Україна», ТОВ «Піонер Насіння Україна», ТОВ «Стасі Насіння» та ТОВ «Даніско Україна», є однією з найбільших у світі наукових та індустріальних транснаціональних корпорацій. Девіз її – «Наука та сервіс – для вашого успіху!», адже мета компанії – виробляти якісні продукти для агропромислового сектора.

В Уманському НУС проведено «День кар’єри» з компанією «Дюпон Україна»

Зустріч, яка відбулася 10 березня у форматі «Дня кар’єри», відкрив завідувач відділу працевлаштування та до вузівської підготовки Юрій Новак. Зокрема, він зауважив, що рівень безробіття серед молоді вищий, ніж серед інших груп населення, тому в університеті приділяється велика увага належній професійній підготовці студентів і їх працевлаштуванню. Юрій Васильович познайомив присутніх із представниками компанії «Дюпон Піонер», які презентували групу компаній «Дюпон», завод «Стасі Насіння», детально познайомили студентів із агрономічним та виробничним спектром її роботи, специфікою роботи та умовами працевлаштування.

В Уманському НУС проведено «День кар’єри» з компанією «Дюпон Україна»

Зустріч пройшла у форматі доповідь-запитання, по завершенні якої студенти заповнили анкети кандидатів, які сприятимуть їх подальшому працевлаштуванню.

В Уманському НУС проведено «День кар’єри» з компанією «Дюпон Україна»

За активну участь в обговоренні питань студент ІІІ курсу факультету агрономії Ярослав Головерда отримав приз із логотипом компанії.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів

Рубрика: Випускнику