17.10.2014 5437

В Уманському НУС проведено науково-методичний семінар

За ініціативи проректора з наукової та інноваційної діяльності Уманського національного університету садівництва Віктора Карпенка та доцента кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Тамари Шевчук 16 жовтня в університеті відбувся науково-методичний семінар на тему «Рейтинг університету як чинник якості освіти» за участі доктора педагогічних наук, професора кафедри фізики, завідувача кафедри комп’ютерної інженерії, заступника першого проректора з науково-методичної роботи Київського національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова Володимира Сергієнка.

Відкрила семінар керівник науково-методичного семінару викладачів університету Тамара Шевчук, яка донесла до аудиторії тему семінару та ознайомила з питаннями:

• наукометричні бази даних і важливість представлення в них видань викладачів;
  • моніторинг якості освіти в університеті;
  • сучасні можливості комп’ютерної діагностики знань студентів.

Із вступним словом виступив проректор  з наукової та інноваційної діяльності Віктор Карпенко, який зазначив, що в університеті відновлено роботу науково-методичних семінарів, згідно з якими проводиться цикл зустрічей, присвячених актуальним темам: підвищення рейтингу університету, вимоги щодо оформлення матеріалів для друку у наукових виданнях інших ВНЗ та установ, вимоги до наукових видань, які цитуються у наукометричних базах даних.

В Уманському НУС проведено науково-методичний семінар

Колега з Київського вишу професор Володимир Сергієнко у своєму виступі висвітлив наступні питання стосовно теми семінару:

• що означає бути університетом світового рівня?
  • поняття «Рейтингу ВНЗ»;
  • історія створення рейтингу університетів;
  • види рейтингу університетів.

В Уманському НУС проведено науково-методичний семінар

Такі заходи не тільки підвищують методичний рівень викладацького складу, але й сприяють тісній співдружності вищих навчальних закладів різних фахових спрямувань.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів