30.12.2015 2105

В Уманському НУС розпочала роботу спеціалізована вчена рада зі спеціальностей 06.01.05 – «Селекція і насінництво» та 06.01.06 – «Овочівництво»

В Уманському національному університеті садівництва 29 грудня відбулося перше засідання спеціалізованої вченої ради К 74.844.04, створеної наказом МОН України від 13.07.2015р., з правом прийняття до розгляду та проведення захистів дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальностей 06.01.05 – «Селекція і насінництво» та 06.01.06 – «Овочівництво».

До складу ради увійшли 18 авторитетних науковців з Уманського НУС та інших наукових установ України.

Розпочала засідання голова спеціалізованої вченої ради, завідувач кафедри овочівництва УНУС, професор, доктор сільськогосподарських наук Олена Улянич, урочисто привітавши присутніх та побажавши дисертантам успішного захисту дисертацій, а членам ради – плідної професійної співпраці.

Спеціалізованою вченою радою було прийнято до захисту дві дисертаційні роботи:

– Ірини Діордієвої на тему «Створення та оцінка чотиривидових форм тритикале» (науковий керівник – доктор біологічних наук Федір Парій), представленої на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.05 – селекція і насінництво;

– Олександри Неньки на тему «Комплексна оцінка запилювачів Уманської селекції для створення генетичних джерел господарсько-цінних ознак цукрових буряків» (науковий керівник – кандидат біологічних наук Мирослава Корнєєва), представленої на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.05 – селекція і насінництво.

Під час обговорення результатів прилюдного захисту члени спеціалізованої вченої ради вказали на високу якість виступів дисертантів, вільне володіння матеріалом, а опоненти підкреслили гідний рівень організації роботи спеціалізованої вченої ради та представлених до захисту наукових досліджень.

На завершення голова, члени спеціалізованої вченої ради, офіційні опоненти та наукові керівники привітали дисертантів із успішним захистом та побажали реалізації подальших наукових задумів і професійного зростання.

Прес-центр Уманського НУС
Фото Олега Черноусько