16.03.2022 5148

В Уманському НУС розпочалися весняно-польові роботи

В Уманському національному університеті садівництва розпочалися активні весняно-польові роботи. Цьогоріч, за всю історію незалежності України аграрії дбають про забезпечення продовольчої безпеки у надскладних умовах.

Незважаючи на війну та не зовсім сприятливі погодні умови, адміністрація університету та працівники навчально-виробничого відділу докладають максимум зусиль, щоб роботи в полі проводилися вчасно і якісно.

Насамперед, проводиться підживлення посівів озимих культур. Це є одним з основних стимулюючих факторів росту рослин і  сприяє кращому їх кущінню, інтенсивному відростанню, значному збільшенню кількості колосків, покращенню озерненості колоса, особливо в умовах оптимального зволоження ґрунту та помірної температури повітря.

В Уманському НУС розпочалися весняно-польові роботи

Сподіваємося, що погодні умови та соціально-політичний стан сприятимуть дозріванню врожаю, який порадує всіх високими результативними показниками, а наша Україна матиме хліб і до хліба.

Пресцентр Уманського НУС