В Уманському НУС відбулась зустріч із фахівцями Держпродспоживслужби
15 травня відбулася зустріч студентів та викладачів Уманського національного університету садівництва з фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.
Питання Державної служби з питань безпечності і якості товарів нині турбують кожного, тож на варті прав та захисту споживачів стоять фахівці, які нині відвідали університет та надали доступ до інформації, що є корисною та цікавою для кожного громадянина правової держави. Петро ПАЄВСЬКИЙ, завідувач Центру культури і виховання студентів, відрекомендував загалу лекторів-гостей, які нині допомогли всім стати ще більш обізнаними у напрямках захисту прав споживачів:
Вікторія ТКАЧЕНКО, заступник начальника відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг управління захисту праці споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби України у Черкаській області, ознайомила із вимогами Закону про захист прав споживачів, що регулює відносини між споживачами товарів, робіт і послуг та виробниками й продавцями товарів, виконавцями робіт і надавачами послуг різних форм власності, Закон, що встановлює права споживачів, визначає механізм їх захисту та основи реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів.
Алла РЯБУХА, начальник відділу ринкового метрологічного нагляду управління захисту споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби України у Черкаській області, пояснила головні аспекти про контроль нехарчової продукції й основні правові та організаційні засади здійснення державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
Алла ПОСИПАЙКО, завідувач сектору контролю за регульованими цінами управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, розповіла про Закон, який визначає основні засади цінової політики та регулює відносини в Україні, що виникають у процесі формування. Також присутні мали змогу дізнатися про встановлення та застосування цін, здійснення державного контролю і спостереження у сфері ціноутворення. Споживачу варто знати й те, що в Україні впровадили державне регулювання цін на окремі продовольчі товари вітчизняного виробництва, тому націнка на наступні продукти не має перевищувати 10 відсотків: молоко пастеризоване жирністю 2,5 відсотка (у плівці);борошно пшеничне вищого сорту; хліб житньо-пшеничний; батон; яйця курячі категорії С1; птиця (тушки курячі, четвертини тушки курячої); олія соняшникова рафінована. Ціну регулюють задля створення в умовах воєнного стану ефективної системи забезпечення цінової стабільності та стримування інфляційних процесів на ринку продовольства, а контролює ціни Держпродспоживслужба.
Людмила ЛЕУС, начальник управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами, розповіла про діяльність Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.
![В Уманському НУС відбулась зустріч із фахівцями Держпродспоживслужби](assets/cache/images/2024/news/dsc_0595-600x-eef.jpeg)
![В Уманському НУС відбулась зустріч із фахівцями Держпродспоживслужби](assets/cache/images/2024/news/dsc_0602-600x-904.jpeg)
Лекції за участі фахівців Держпродспоживслужби, що мають форму діалогу, слугують підвищенню обізнаності громадян не лише щодо змін в законодавстві, таким чином відбувається еволюція суспільства та забезпечення відсутності загроз суспільним інтересам. Дякуємо присутнім, організаторам і лекторам за корисні знання у напрямках захисту прав споживачів.
Фотогалерея
![В Уманському НУС відбулась зустріч із фахівцями Держпродспоживслужби](assets/cache/images/2024/news/dsc_0578-250x180-178.jpeg)
![В Уманському НУС відбулась зустріч із фахівцями Держпродспоживслужби](assets/cache/images/2024/news/dsc_0595-250x180-3ac.jpeg)
![В Уманському НУС відбулась зустріч із фахівцями Держпродспоживслужби](assets/cache/images/2024/news/dsc_0602-250x180-bb5.jpeg)
![В Уманському НУС відбулась зустріч із фахівцями Держпродспоживслужби](assets/cache/images/2024/news/dsc_0607-250x180-c20.jpeg)
![В Уманському НУС відбулась зустріч із фахівцями Держпродспоживслужби](assets/cache/images/2024/news/dsc_0610-250x180-f00.jpeg)
![В Уманському НУС відбулась зустріч із фахівцями Держпродспоживслужби](assets/cache/images/2024/news/dsc_0611-250x180-0cd.jpeg)
![В Уманському НУС відбулась зустріч із фахівцями Держпродспоживслужби](assets/cache/images/2024/news/dsc_0612-250x180-1e6.jpeg)
![В Уманському НУС відбулась зустріч із фахівцями Держпродспоживслужби](assets/cache/images/2024/news/dsc_0614-250x180-d67.jpeg)
![В Уманському НУС відбулась зустріч із фахівцями Держпродспоживслужби](assets/cache/images/2024/news/dsc_0615-250x180-609.jpeg)
![В Уманському НУС відбулась зустріч із фахівцями Держпродспоживслужби](assets/cache/images/2024/news/dsc_0620-250x180-f16.jpeg)
![В Уманському НУС відбулась зустріч із фахівцями Держпродспоживслужби](assets/cache/images/2024/news/dsc_0623-250x180-8e7.jpeg)
![В Уманському НУС відбулась зустріч із фахівцями Держпродспоживслужби](assets/cache/images/2024/news/dsc_0624-250x180-6db.jpeg)
![В Уманському НУС відбулась зустріч із фахівцями Держпродспоживслужби](assets/cache/images/2024/news/dsc_0635-250x180-205.jpeg)
![В Уманському НУС відбулась зустріч із фахівцями Держпродспоживслужби](assets/cache/images/2024/news/dsc_0636-250x180-696.jpeg)
![В Уманському НУС відбулась зустріч із фахівцями Держпродспоживслужби](assets/cache/images/2024/news/dsc_0640-250x180-4e2.jpeg)
![В Уманському НУС відбулась зустріч із фахівцями Держпродспоживслужби](assets/cache/images/2024/news/dsc_0647-250x180-162.jpeg)
![В Уманському НУС відбулась зустріч із фахівцями Держпродспоживслужби](assets/cache/images/2024/news/dsc_0649-250x180-290.jpeg)
![В Уманському НУС відбулась зустріч із фахівцями Держпродспоживслужби](assets/cache/images/2024/news/dsc_0654-250x180-aaa.jpeg)