01.09.2015 4785

В Уманському НУС відбулося засідання методичного об’єднання кураторів студентських академічних груп

В Уманському НУС 31 серпня відбулося засідання методичного об’єднання кураторів студентських академічних груп, мета якого – активізувати роботу кураторів зі студентською молоддю.

Відкрив засідання перший проректор Уманського НУС Іван Мостов’як, який привітав наставників із початком нового навчального року, ознайомив їх зі змінами нового закону про освіту, зокрема положенням про кураторів академічних груп, та повідомив порядок денний його проведення.

У ході роботи методичного об’єднання розглядалися питання:

1. Про реалізацію додаткових заходів по національно-патріотичному вихованню студентської молоді Уманського НУС. Роль і місце куратора академічної групи в організації виховного процесу.
  2. Співпраця колективу Наукової бібліотеки з кураторами академічних груп в реалізації завдань Концепції національного виховання студентів.
  3. Музей історії університету – його надбання, сьогодення та перспективи розвитку.

Завідувач Центру культури і виховання студентів Петро Паєвський у своєму виступі оголосив тему першої лекції, якою розпочнеться навчальний рік, ознайомив кураторів із методичними рекомендаціями щодо роботи зі студентами та окреслив подальші шляхи виховної роботи куратора в академічних групах, акцентувавши увагу на роботі з батьками та проведенні тематичних виховних годин із використанням державної символіки.

Із доповіддю виступила директор Наукової бібліотеки Світлана Нижник, яка ознайомила присутніх із планами роботи структурного підрозділу на поточний навчальний рік, формами і методами культурно-просвітницької роботи зі студентами. Світлана Володимирівна висловила сподівання про плідну співпрацю та запросила творчих студентів на засідання літературної студії «Алеями вічного саду», яка діє при бібліотеці вже 5 років.

Завідувач музею історії університету Оксана Свистун інформувала кураторів академічних груп про план роботи музею та запропонувала допомогу у підготовці виховних годин та проведенні екскурсій по університету.

Куратори отримали мудрі настанови на подальшу працю та вичерпні відповіді на хвилюючі їх запитання.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів