15.04.2016 5148

В Уманському НУС відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Плодоовочівництво і виноградарство»

13 - 15 квітня в Уманському національному університеті садівництва проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Плодоовочівництво і виноградарство». В олімпіаді взяли участь 14 студентів в межах конкурсу. Учасники приїхали до Уманського НУС з різних університетів, з різних куточків України: Львівський національний аграрний університет; Миколаївський національний аграрний університет; Таврійський державний аграрний університет; Ужгородський державний аграрний університет; Національний університет біоресурсів, Харківський національний аграрний університет.

Вступне слово взяв проректор з науково-педагогічної роботи Уманського НУС – Михайло Мальований. Він привітав всіх присутніх в стінах університету, побажав успіху учасникам та коротко розповів про організаційні моменти олімпіади.

Членами оргкомітету були: Михайло Мальований, Олександр Мельник, Олена Улянич, Сергій Щетина, Ігор Крикунов, Наталія Іванова, Анастасія Токар, Зоя Ковтунюк, Володимир Майборода, Петро Головатий, Роман Буцик, Ольга Шарапанюк, Андрій Чаплоуцький.

До складу журі в межах трьох робочих груп увійшли:

1.  Овочівництво: Зоя Ковтунюк, Світлана Стефанюк.
  2.  Плодівництво: Павло Бондаренко, Володимир Сіленко, Петро Головатюк.
  3.  Виноградарство: Микола Самойленко, Олексій Івакін, Роман Буцик.

Олімпіада проходила у 2 тури: теоретичний, у вигляді тестування, та практичний за напрямами:

-         Плодівництво – післясадивне обрізування саджанців;

-         Виноградарство – зчеплення винограду;

-         Овочівництво – визначення овочевих культур за насінням.

Ще проходив «конкурс поза конкурсом», який не входив в загальний залік – обрізування винограду.

За результатами олімпіади переможцями стали:

I – Олександра Крохіна, Національний університет біоресурсів і природокористування;

II – Ліна Мусієнко, Уманський національний університет садівництва;

III – Дмитро Ханін, Уманський національний університет садівництва.

Вітаємо переможців!