В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг
Для студентів 11-з групи факультету менеджменту (куратор кандидат економічних наук, доцент Інна Новак) проведено психологічний тренінг на тему «Джерела толерантності».
Головна мета тренінгу – формування знань у першокурсників про поняття «толерантність», «толерантна особистість», критерії толерантності та безліч аспектів цих понять.
На тренінгу були використані вправи-енергайзери з метою зняття м’язової, емоційної напруги та активізації мислення, а за допомогою практичних тренінгових вправ, модельованих ситуацій студенти визначали можливий рівень власної толерантності, формували в собі доброзичливе ставлення до інших людей.
Ключовим моментом заняття були міні-лекція та вправа-демонстрація «Вплив слова на людину», під час яких кожен студент мав можливість переконатися, що словесні рани завдають такого ж болю, як і фізичні. Тому свою терпимість ми можемо проявляти по-різному: спокійно, стримано, доброзичливо, тобто толерантно.
Під час тренінгу студенти-першокурсники проявляли творче мислення, фантазію, уяву, здатність до емпатії, співпереживання і співчуття.
На закінчення заняття студенти резюмували отриману інформацію за допомогою сіквейну – короткого віршованого вислову.
Учасники отримали не лише вагомі і корисні знання та поради, а й позитивні емоції та висловили бажання продовжити тренінгові зустрічі.
Галина Мінченко, практичний психолог
Фото Олега Черноусько
Фотогалерея
![В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг](assets/cache/images/psiholog/trening-6.10.15/IMG_0672-250x180-231.jpeg)
![В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг](assets/cache/images/psiholog/trening-6.10.15/IMG_0681-250x180-231.jpeg)
![В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг](assets/cache/images/psiholog/trening-6.10.15/IMG_0566-250x180-231.jpeg)
![В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг](assets/cache/images/psiholog/trening-6.10.15/IMG_0573-250x180-231.jpeg)
![В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг](assets/cache/images/psiholog/trening-6.10.15/IMG_0575-250x180-231.jpeg)
![В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг](assets/cache/images/psiholog/trening-6.10.15/IMG_0580-250x180-231.jpeg)
![В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг](assets/cache/images/psiholog/trening-6.10.15/IMG_0583-250x180-471.jpeg)
![В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг](assets/cache/images/psiholog/trening-6.10.15/IMG_0590-250x180-231.jpeg)
![В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг](assets/cache/images/psiholog/trening-6.10.15/IMG_0598-250x180-231.jpeg)
![В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг](assets/cache/images/psiholog/trening-6.10.15/IMG_0760-250x180-231.jpeg)
![В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг](assets/cache/images/psiholog/trening-6.10.15/IMG_0645-250x180-123.jpeg)
![В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг](assets/cache/images/psiholog/trening-6.10.15/IMG_0652-250x180-231.jpeg)
![В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг](assets/cache/images/psiholog/trening-6.10.15/IMG_0615-250x180-7e5.jpeg)
![В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг](assets/cache/images/psiholog/trening-6.10.15/IMG_0648-250x180-10e.jpeg)
![В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг](assets/cache/images/psiholog/trening-6.10.15/IMG_0751-250x180-e6e.jpeg)
![В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг](assets/cache/images/psiholog/trening-6.10.15/IMG_0768-250x180-e6e.jpeg)
![В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг](assets/cache/images/psiholog/trening-6.10.15/IMG_0782-250x180-e6e.jpeg)
![В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг](assets/cache/images/psiholog/trening-6.10.15/IMG_0787-250x180-e6e.jpeg)