06.10.2015 5061

В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг

Для студентів 11-з групи факультету менеджменту (куратор кандидат економічних наук, доцент Інна Новак) проведено психологічний тренінг на тему «Джерела толерантності».

Головна мета тренінгу – формування знань у першокурсників про поняття «толерантність», «толерантна особистість», критерії толерантності та безліч аспектів цих понять.

На тренінгу були використані вправи-енергайзери з метою зняття м’язової, емоційної напруги та активізації мислення, а за допомогою практичних тренінгових вправ, модельованих ситуацій студенти визначали можливий рівень власної толерантності, формували в собі доброзичливе ставлення до інших людей.

В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг

Ключовим моментом заняття були міні-лекція та вправа-демонстрація «Вплив слова на людину», під час яких кожен студент мав можливість переконатися, що словесні рани завдають такого ж болю, як і фізичні. Тому свою терпимість ми можемо проявляти по-різному: спокійно, стримано, доброзичливо, тобто толерантно.

В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг

Під час тренінгу студенти-першокурсники проявляли творче мислення, фантазію, уяву, здатність до емпатії, співпереживання і співчуття.

В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг

На закінчення  заняття студенти резюмували отриману інформацію за допомогою сіквейну – короткого віршованого вислову.

В Уманському НУС відбувся психологічний тренінг

Учасники отримали не лише вагомі і корисні знання та поради, а й позитивні емоції та висловили бажання продовжити тренінгові зустрічі.

Галина Мінченко, практичний психолог

Фото Олега Черноусько