17.06.2016 6586

В Уманському НУС відновила роботу оновлена їдальня

У студентському кампусі Уманського національного університету садівництва з 1 липня після тривалого ремонту відкривається оновлена їдальня для студентів, викладачів та співробітників.

Їдальня розміщена у приміщенні колишнього санаторію-профілакторію. У закладі дотримано всіх санітарно-гігієнічних норм, а інтер’єр повністю відповідає сучасним вимогам іміджу та комфорту. Пообідати в їдальні можна з 11:30 до 16:30 за відносно низькими цінами. У меню – різноманітні якісні та смачні страви.

В Уманському НУС відновила роботу оновлена їдальня

У новому закладі планується проведення різнопланових студентських заходів. Також запрошуємо всіх бажаючих до організації проведення урочистих заходів в оновленій їдальні Уманського НУС.

Нині на території закладу працюють: кафе, дві їдальні, а в навчальних корпусах – кафетерії.

Прес-центр Уманського НУС