10.12.2014 5856

В УНУС стартувала загальноміська акція «Поділися теплом із солдатом»

9 грудня в читальній залі № 1 Уманського національного університету садівництва стартувала загальноміська благодійна акція «Поділися теплом із солдатом». Її організаторами виступили Уманський НУС й Уманська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 9.

Відкрили захід ведучі Іван Дмитрик й Аліна Махаринська, студенти факультету менеджменту УНУС, які оголосили головну мету проведення акції: подарувати нашим солдатам, які перебувають у зоні АТО, частинку свята, тепла, віри і любові сердець уманчан.

В УНУС стартувала загальноміська акція «Поділися теплом із солдатом»

Учасників зібрання привітав перший проректор університету Іван Мостов’як, який зазначив, що сучасна історія пишеться кров’ю сотень українських патріотів, серед яких і Герой України, боєць небесної сотні, випускник уманського НУС Віталій Васільцов та висловив захоплення і радість від того, що діти переймаються духом патріотизму, щоб допомогти нашій армії.

В УНУС стартувала загальноміська акція «Поділися теплом із солдатом»

Співорганізатор акції, директор школи № 9 Ірина Тенц зазначила, що цим заходом уманчани й, зокрема, молодь міста прагнуть у переддні новорічних свят подарувати нашим бійцям частинку свого тепла та закликала усі школи міста Умань до співпраці. «Я впевнена, що такими нашими спільними, щирими зусиллями ми досягнемо того, щоб новий 2015 рік приніс в Україну мир».

Криком юної душі, роз’ятреної болем за нашу Батьківщину, за вірних синів, які гинуть, обороняючи її рубежі, відізвався у серцях присутніх вірш школярки Софії Терлецької «Посвята молодому солдату».

В УНУС стартувала загальноміська акція «Поділися теплом із солдатом»

Від щирого серця дякувала ініціаторам й учасникам акції представник волонтерської організації «Разом», наголошуючи: «Лише всі разом ми прямуємо до перемоги».

Мов відлуння кривавих вибухів і жах постійної небезпеки прозвучав вірш солдата, учасника бойових дій на сході України, у виконанні викладача кафедри української та іноземних мов УНУС Ірини Чучмій.

В УНУС стартувала загальноміська акція «Поділися теплом із солдатом»

Стримуючи вир емоцій і почуттів, слова вдячності за допомогу висловив захисник України, боєць Сергій Сердюк.

Ініціатор акції, Мирослава Гейко, викладач кафедри української та іноземних мов УНУС, ще раз наголосила, що суть акції – виготовити обереги для солдат, оборонити їх щирим бажанням наших сердець: «Я вірю, що ми переможемо, і сподіваюся, що почата справа ще більше об’єднає нас усіх з єдиною метою – працювати для перемоги».

В УНУС стартувала загальноміська акція «Поділися теплом із солдатом»

Під керівництвом Ірини Чучмій діти виготовляли обереги для бійців – символічних ангелів з червоними серцями і написом «Боже, спаси і сохрани захисника моєї Батьківщини». Дитячі руки вміло майстрували ангеляток, сповнюючи їх щирою енергетикою добра і любові, а вуста повторяли слова «Разом допоможемо – разом переможемо!».

Леся Барабаш, начальник редакційно-видавничого відділу УНУС