В УНУС відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної аграрної науки»
20 листопада 2015 року в Уманському національному університеті садівництва відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної аграрної науки», що була присвячена актуальним питанням технологій вирощування основних сільськогосподарських культур, ландшафтної архітектури й садово-паркового господарства, розробці сучасної сільськогосподарської техніки, удосконаленню харчових технологій, фінансово-економічних та управлінських відносин, перспективам розвитку економіки країни й ін.
Географія учасників була досить широкою, зокрема це науковці з різних ВНЗ та наукових установ Одеси, Харкова, Вінниці, Житомира, Херсону, Дніпропетровська, Полтави, Кіровограду, Львова, Києва, Черкас, Тернополя й ін. міст.
Організатори конференції висловлюють сподівання на подальшу плідну наукову співпрацю з усіма вченими України та зарубіжжя у рамках, ставшої традиційною, Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання сучасної аграрної науки» !
Ігор Прокопчук, Голова ради молодих учених Уманського НУС