21.11.2015 4807

В УНУС відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної аграрної науки»

20 листопада 2015 року в Уманському національному університеті садівництва відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної аграрної науки», що була присвячена актуальним питанням технологій вирощування основних сільськогосподарських культур, ландшафтної архітектури й садово-паркового господарства, розробці сучасної сільськогосподарської техніки, удосконаленню харчових технологій, фінансово-економічних та управлінських відносин, перспективам розвитку економіки країни й ін.

Географія учасників була досить широкою, зокрема це науковці з різних ВНЗ та наукових установ Одеси, Харкова, Вінниці, Житомира, Херсону, Дніпропетровська, Полтави, Кіровограду, Львова, Києва, Черкас, Тернополя  й ін. міст.

За результатами конференції опубліковано збірку матеріалів тез доповідей учасників конференції обсягом 352 с. У збірнику тез наведено результати наукових досліджень вітчизняних та іноземних науковців: аспірантів, докторантів, науково-педагогічних працівників, наукових співробітників та фахівців провідних навчальних закладів та установ, що займаються дослідженням актуальних питань аграрної науки. Тези доповідей стали вагомим підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики.

Організатори конференції висловлюють сподівання на подальшу плідну наукову співпрацю з усіма вченими України та зарубіжжя у рамках,  ставшої традиційною, Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання сучасної аграрної науки» !

Ігор Прокопчук, Голова ради молодих учених Уманського НУС