09.11.2014 4687

Вагомий внесок спортсменів Уманського НУС у спортивне життя Черкащини

Першого листопада спортсмени збірної Уманського національного університету садівництва з дзюдо взяли участь у Першому чемпіонаті України з боротьби на поясах, який проходив у Палаці спорту «Будівельник» м. Черкаси.

Дані змагання стали успішним дебютом на національному чемпіонаті з цього виду спорту. В порядку вагових категорій здобули перемоги та вибороли:

Срібні нагороди:

• Богдан Пилипенко, факультет плодоовочівництва, екології і захисту рослин;
  • Олександр Белан, факультет лісового і садово-паркового господарства;
  • Владислав Пойда, факультет менеджменту.

Бронзові нагороди:

• Ігор Зінченко, факультет плодоовочівництва, екології і захисту рослин;
  • Андрій Шургай, факультет плодоовочівництва, екології і захисту рослин.

Своїми перемогами студенти Уманського НУС внесли вагомий внесок у скарбницю збірної команди Черкаської області, яка вдало виступила на даних змаганнях, зайнявши третє місце у командному заліку. У змаганнях взяли участь понад 80 учасників з різних регіонів України, головний суддя змагань – Дмитро Лахно, суддя міжнародної категорії.

Вітаємо спортсменів з перемогами та бажаємо подальших успіхів у спорті та навчанні!

Василь Миронюк, викладач кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін