27.09.2014 4689

Вчена рада факультету агрономії

24 вересня 2014 року відбулася вчена рада факультету агрономії Уманського національного університету садівництва. На засіданні розглянули та затвердили план роботи вченої ради на 2014-2015 навчальний рік, план роботи науково-методичної комісії факультету, план виховної роботи, поточні питання.

З нагоди 170-річчя від дня заснування Уманського національного університету садівництва було відзначено роботу кращих науково-педагогічних працівників факультету агрономії: професорів Копитка П.Г., Зінченка О.І., доцентів Жиляка І.Д., Січкаря А.О., Стасіневича О.Ю., Полторецьку Н.М.. Новака Ю.В., Вишневську Л.В., Любченка А.І.

Вчена рада факультету агрономії

З нагоди свята привітали і викладачів-ветеранів факультету: Карасюка І.М., Коротєєва А.В., Іщенко Р.Л., Опришка В.П., Берегулю Л.І