Вечір талантів, ерудиції та краси
Студенти Уманського національного університету садівництва – ініціативні, ерудовані та талановиті. А доказом цього став традиційний конкурс «Студентський лідер року – 2019», який відбувся в університеті, емоційно зарядивши студентів і викладачів позитивом і гарним настроєм.
Учасниками дійства, які змагалися за володіння титулом кращого з кращих, стали представники всіх шести факультетів університету:
Факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин – Дарина Жилун;
Факультет агрономії – Ігор Васюта;
Факультет економіки і підприємництва – Дар’я Якубовська;
Факультет менеджменту – Катерина Куцик;
Факультет лісового і садово-паркового господарства – Марина Булат;
Інженерно-технологічний факультет – Андрій Бекало.
Оцінювало конкурсантів журі у складі проректора з науково-педагогічної роботи Михайла Мальованого, помічника ректора Алли Осіпової, завідувача Центру культури та виховання студентів Петра Паєвського, голови профкому Маргарити Парубок та очільниці ради студентського самоврядування університету Анастасії Резник.
Конкурс проходив у три етапи: під час першого відбувалося знайомство глядачів з учасниками у рамках конкурсу «Візитівка»; другий етап розкрив таланти конкурсантів, а під час третього кожен з лідерів факультету мав змогу проявити свою ерудицію.
Змагання проходило у неймовірно позитивній атмосфері, за шаленої підтримки фан-груп учасників і з мінімальним відривом в оцінках суддійської колегії. Кожен з глядачів отримав неймовірне задоволення, а учасники – неперевершений досвід.
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2364-600x-27b.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2366-600x-27b.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2375-600x-89a.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2398-600x-73e.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2407-600x-955.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2440-600x-53e.jpeg)
Також під час заходу волонтерський загін факультету економіки і підприємництва провів збір коштів у рамках благодійної акції «Від серця до серця".
Ми вітаємо всіх учасників, а особливо переможницю – студентку факультету менеджменту Катерину Куцик!
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2521-600x-475.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2544-600x-dbd.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2552-600x-171.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2555-600x-9cd.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2559-600x-29f.jpeg)
Бажаємо всім конкурсантам успіху та здійснення мрій!
Прес-центр Уманського НУС
Фотогалерея
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2352-250x180-f51.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2354-250x180-f51.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2355-250x180-075.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2358-250x180-a10.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2364-250x180-7dc.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2366-250x180-7dc.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2372-250x180-dbe.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2375-250x180-fbf.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2378-250x180-90a.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2380-250x180-90a.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2384-250x180-f3f.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2385-250x180-2d3.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2392-250x180-ee6.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2398-250x180-1f7.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2407-250x180-773.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2417-250x180-773.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2422-250x180-423.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2440-250x180-1ef.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2451-250x180-21d.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2467-250x180-b10.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2484-250x180-b3e.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2498-250x180-b3e.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2521-250x180-8a4.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2544-250x180-ee9.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2552-250x180-ce5.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2555-250x180-fb4.jpeg)
![Вечір талантів, ерудиції та краси](assets/cache/images/2019/news/lider/dsc_2559-250x180-810.jpeg)