17.07.2014 5385

Великий крок у майбутнє

16 липня в актовому залі Уманського національного університету садівництва відбулось свято з нагоди урочистого випуску спеціалістів з менеджменту організацій і адміністрування та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

Цей день відкрив перед випускниками університету нову сторінку в їхньому життєвому літописі. Перед ними, молодими, широкий шлях. Хочеться вірити, що кожен з них досягне професійного успіху, підкорюватиме нові вершини, здобуде багато славних перемог.

Великий крок у майбутнє

Розпочала свято декан факультету Наталія Вернюк. Вона подякувала батькам за гарних дітей, привітала всіх випускників зі святом і, згідно розпорядження по деканату факультету, привітала активних учасників наукового, громадського, культурно-масового, спортивного життя.

І ось настав довгоочікуваний момент: заступник декана з навчальної роботи Вікторія Жмуденко зачитала наказ про вручення дипломів про повну вищу освіту.

З вітальними словами та сердечними побажаннями до молодих фахівців звернулися заступник завідувача кафедри менеджменту організацій Олександр Василенко, завідувач кафедри менедмженту ЗЕД, професор Олександр Школьний, заступник декана факультету менеджменту з наукової роботи Ігор Бутило; заступник декана факультету менеджменту з виховної роботи та куратор однієї з груп випускників Лілія Кустріч.

Від імені керівництва університету щирі побажання щастя і успіхів в подальшій професійній діяльності висловив помічник ректора з виховної роботи Петро Паєвський.

У відповідь на всі почуті привітання, випускники подякували викладачам і керівництву університету. На завершення виступу під звуки маршу випускники занесли до зали запашні короваї і вручили їх помічнику ректора університету з виховної роботи та декану факультету, а всім присутнім викладачам подарували чудові троянди.

Великий крок у майбутнє

І ось настав момент, коли свято добігло кінця.

Дорогі випускники! Прийміть найщиріші вітання і нехай шлях ваш завжди буде зеленим, небо – блакитним, а доля – прихильною. Успіхів вам на професійній ниві!

Анастасія Кривда, редактор редакційно-видавничого відділу