11.11.2013 4797

Вельмишановні науковці Уманського НУС!

Університетська наука, яка має 170-річну історію, переконливо засвідчує наш історичний поступ до міжнародної наукової спільноти, адже розробки вчених отримували та продовжують отримувати міжнародне визнання у різних високоповажних заходах, у тому числі й на виставках у Парижі, Відні, Берліні та Санкт-Петербурзі. Нещодавні досягнення науковців університету ознаменувалися здобуттям п’яти золотих медалей на Міжнародній виставці «Агро–2013». Тож усіх науковців університету та інших ВНЗ і науково-дослідних установ України та зарубіжжя щиро вітаємо з Міжнародним днем науки та бажаємо подальших перемог на міжнародній науковій ниві, які є та неодмінно будуть ще більш вагомими на шляху до євроінтеграції!

Ректор О. О. Непочатенко

Проректор з наукової та інноваційної діяльності В. П. Карпенко