23.09.2015 4980

Велопробіг «Зеленими стежками Уманщини»

«Життя як велосипед: щоб тримати рівновагу,

приходиться постійно рухатися»

Альберт Ейнштейн

22 вересня у Всесвітній день без автомобіля та в рамках святкування тижня туризму в Уманському НУС відбувся масовий велопробіг «Зеленими стежками Уманщини». У заході взяли участь студенти, викладачі та представники громадської організації «ВелоУмань».

Велопробіг «Зеленими стежками Уманщини»

Мета велопробігу – пропагування здорового й активного способу життя, заохочування уманчан до пересування по місту на велосипедах, а головне – популяризації екологічно чистого виду транспорту – велосипеда, як засобу здійснення туристичних подорожей.

Велолюбителі – одні з найактивніших захисників довкілля, своїм прикладом показують як із користю для здоров’я і без шкоди для планети долати дуже актуальну в наш час транспортну проблему.

Велопробіг «Зеленими стежками Уманщини»

Маршрут пролягав по вул. Інститутська – вул. Київська – парк «Софіївка» – вул. Інститутська.

Особлива подяка Владиславу Китайгородському та громадській організації «ВелоУмань» за підтримку, можливість побачити та випробувати новий велосипедний трек.

Велопробіг «Зеленими стежками Уманщини»

Дякуємо всім, хто долучився до велопробігу «Зеленими стежками Уманщини». Сподіваємось, що наші велопробіги стануть щорічними.

Велопробіг «Зеленими стежками Уманщини»

Ловіть момент і катайтеся на велосипеді!

Велопробіг «Зеленими стежками Уманщини»

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи