06.03.2015 5432

Весна приносить із собою не тільки довгоочікуване тепло, вона приносить радість і надію на краще

Весна мені співала про любов,

Про молодощі, радощі, надії,

Вона мені переспівала знов

Те, що мені давно співали мрії.

Леся Українка

На кафедрі менеджменту зовнішньоекономічної діяльності серед студентів факультету менеджменту 1 курсу заочної форми навчання та 4 курсу денної й заочної форми навчання було проведено інтерактивну гру з елементами тренінгу.

Завдання заходу полягало у встановленні дружніх взаємин у колективі, розвитку групової згуртованості студентів та формуванні позитивних установок у спілкуванні серед молоді.

У ході інтерактивної гри серед студентів було проведено ряд конкурсів: «Весна – це свято радості й надії», «Телеграма», «Весняний комплімент», «Портрет», «Діловий стиль одягу менеджера», «Слухаю очима», «Бажаємо весни під мирним небом» тощо.

Найбільшої зацікавленості серед студентів викликав конкурс «Діловий стиль одягу менеджера», під час якого конкурсанти за допомогою підручних матеріалів зуміли запропонувати цікаві бренди жіночого та чоловічого ділового одягу.

Активно студенти долучились і до конкурсу «Бажаємо весни під блакитним мирним небом». Кожен із них, застосувавши свій індивідуальний творчий підхід, висловили побажання миру, щастя, кохання, гармонії в душі, добробуту та злагоди в оселях, здійснення всіх мрій.

Лідія Клименко,  Юлія Зборовська,

викладачі кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності