04.10.2016 5179

Вибір майбутньої професії – запорука успішної кар’єри

29–30 вересня 2016 року в м. Кропивницький пройшла міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки "AGROEXPO-2016". На виставці активно працював Всеукраїнський освітній ярмарок, де свої наукові потужності та освітні послуги пропонували близько 15 вищих навчальних закладів з різних куточків України. Майбутні випускники шкіл області мали змогу ознайомитись з професіями та спеціальностями, які користуються попитом на ринку праці в аграрному секторі економіки України, дізнались про вимоги роботодавців до майбутніх працівників, отримали інформацію про навчальні заклади, умови вступу до них та умови навчання.

Вибір майбутньої професії – запорука успішної кар’єри

Викладачі Уманського національного університету садівництва, а саме, старший викладач кафедри процесів, машин та обладнання АПВ Іван Лісовий, доцент кафедри прикладної інженерії та охорони праці Едуард Прокопенко, доцент кафедри екології та безпеки життєдіяльності Ольга Василенко, доцент кафедри української та іноземних мов Світлана Каричковська з метою профорієнтаційної роботи презентували всім бажаючим наш славетний університет: розповідали про спеціальності, за якими в навчальному закладі здійснюють підготовку студентів, особливості навчальних програм, умови проживання в гуртожитках. Було продемонстровано презентації та фільми про університет, історію його розвитку та сучасність, розповсюджено буклети та інші матеріали з інформацією про правила вступу до Уманського НУС. Школярів зацікавила інформація про матеріальну базу університету, новітні навчальні програми, стажування та фахові практики за кордоном, про дозвілля студентів.

Вибір майбутньої професії – запорука успішної кар’єри

Бесіда з потенційними абітурієнтами проходила в дружній атмосфері у режимі діалогу. Відчувався інтерес випускників шкіл даного регіону у подальшому навчанні та отриманні бажаної професії саме в нашому університеті.

Крім того, серед відвідувачів виставки було багато випускників Уманського НУС, які стали справжніми професіоналами своєї справи і досягли значних успіхів на професійній ниві. Вони щиро раділи зустрічі, ділилися спогадами про навчання та студентські роки у стінах університету. Деякі випускники відвідували виставку вже цілими професійними родинами із декількох поколінь. Приємно, що любов до рідної alma mater об’єднує таких людей.

Вибір майбутньої професії – запорука успішної кар’єри

Маємо надію, що проведена профорієнтаційна робота на "AGROEXPO-2016" запалила іскру цікавості майбутнього спеціаліста у багатьох випускників. і що в недалекому майбутньому вона переросте у формування впевненого вибору саме нашого навчального закладу.

Ольга Василенко, доцент кафедри екології та безпеки життєдіяльності