Вибори студентів до Вченої ради університету
19 лютого студентський колектив Уманського національного університету садівництва, на чолі з радою студентського самоврядування, обирали представників-делегатів до Вченої ради університету.
Вчена рада Університету є колегіальним органом управління навчальним закладом. Вона створюється на п’ять років, а її склад затверджується наказом ректора університету.
Вибори проводилися шляхом прямого таємного голосування. Орієнтовна кількість виборців, які мали право голосу на цих виборах, склала близько тисячі осіб; студенти усіх шести факультетів продемонстрували високий рівень активності, прийшовши на виборчі дільниці до 1 та 4 корпусів, аби здійснити волевиявлення та реалізувати свої права. Також учасники процесу відзначили високий рівень роботи організаційного комітету.
![Вибори студентів до Вченої ради університету](assets/cache/images/2020/news/vibori/dsc_0386-600x-b2f.jpeg)
![Вибори студентів до Вченої ради університету](assets/cache/images/2020/news/vibori/dsc_0395-600x-ab1.jpeg)
![Вибори студентів до Вченої ради університету](assets/cache/images/2020/news/vibori/dsc_0424-600x-14a.jpeg)
За результатами голосування, інтереси студентського загалу у Вченій раді університету представлятимуть: Оксана Беденко – факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин; Діана Грабова – інженерно-технологічний факультет; Каріна Грицай – факультет економіки і підприємництва; Маргарита Мельник – факультет лісового і садово-паркового господарства; Леонід Рижій – факультет менеджменту; Олександр Свинарський – факультет агрономії.
Співпраця науково-педагогічного та студентського колективів університету завжди була плідною та базувалася на принципах взаєморозуміння і підтримки. Тож сподіваємося, що атмосфера співпраці на умовах демократичних підходів продовжиться і надалі.
Пресцентр Уманського НУС
Фотогалерея
![Вибори студентів до Вченої ради університету](assets/cache/images/2020/news/vibori/dsc_0386-250x180-bf1.jpeg)
![Вибори студентів до Вченої ради університету](assets/cache/images/2020/news/vibori/dsc_0388-250x180-bf3.jpeg)
![Вибори студентів до Вченої ради університету](assets/cache/images/2020/news/vibori/dsc_0394-250x180-c56.jpeg)
![Вибори студентів до Вченої ради університету](assets/cache/images/2020/news/vibori/dsc_0395-250x180-c76.jpeg)
![Вибори студентів до Вченої ради університету](assets/cache/images/2020/news/vibori/dsc_0396-250x180-2b2.jpeg)
![Вибори студентів до Вченої ради університету](assets/cache/images/2020/news/vibori/dsc_0402-250x180-2b2.jpeg)
![Вибори студентів до Вченої ради університету](assets/cache/images/2020/news/vibori/dsc_0424-250x180-57d.jpeg)
![Вибори студентів до Вченої ради університету](assets/cache/images/2020/news/vibori/dsc_0439-250x180-a20.jpeg)
![Вибори студентів до Вченої ради університету](assets/cache/images/2020/news/vibori/dsc_0436-250x180-4f9.jpeg)