06.03.2014 4968

Вічно жива душа Великого Тараса

4 березня Радою студентського самоврядування Уманського НУС, в рамках святкування 200 річниці з дня народження великого українського митця Тараса Шевченка, було проведено навчально-виховний захід серед представників усіх діючих факультетів університету.

Голова Ради студентського самоврядування – Вікторія Уманчик від імені усього студентства Уманського НУС у своєму виступі висловила глибоку шану всесвітньовідомому українцеві Тарасові Григоровичу Шевченку.

Усі ж присутні протягом двох годин переглядали художній фільм «Сон» про життя та творчість української легенди, занурюючись у проблеми його життєвого шляху. На екрані вирувала атмосфера заклопотаності буденним життям кріпацької нужденної України та становлення «Людини з великої літери».

І сама душа українського народу дивилася з екрану на юне покоління українців крізь призму долі Великого Кобзаря…

Вічно жива душа Великого Тараса