18.03.2015 6006

Відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

За ініціативи ради студентського самоврядування 17 березня в Уманському національному університеті садівництва відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», в якій взяли участь 5 команд від різних факультетів. Варто зазначити, що від факультету лісового та садово-паркового господарства змагалися 2 команди.

Голова ради студентського самоврядування Вікторія Уманчик нагадала учасникам гри правила: капітани команд згідно з жеребкуванням обирають право відповіді, на обдумування якої відводиться 1 хвилина, у разі неправильної відповіді це право переходить наступній команді.

Відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

Учасники факультетських команд у ході гри показали добрі знання з літератури, географії, історії, українського фольклору, зокрема календарно-обрядових свят, а також кмітливість та інтелект. Організатори заходу підготували цікаві запитання, серед яких були досить курйозні та складні, але з ними учасники команд успішно впорались.

За підрахунками лічильної комісії найбільшу кількість балів отримали та здобули перемогу команди:

І місце – команда факультету економіки і підприємництва;

ІІ місце – команда факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

ІІІ місце – команда факультету лісового та садово-паркового господарства.

Відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

Переможці нагороджені грамотами, які засвідчують, що вони – найрозумніші студенти Уманського НУС.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів