17.04.2015 5473

Відбулася конференція наукового товариства студентів та аспірантів Уманського НУС

16 квітня в читальній залі Наукової бібліотеки відбулася конференція наукового товариства студентів та аспірантів за участі представників усіх факультетів Уманського НУС.

Відкрив її завідувач наукового відділу Олександр Бурляй, який повідомив присутнім її мету, ознайомив із порядком денним та представив аспірантів Наталію Парубок та Олександра Лисянського, які висвітлили питання конференції. Зокрема, Олександр Леонідович, звертаючись до студентства, зауважив, що вони повинні володіти інформацією щодо проведення наукових заходів в університеті та брати в них безпосередню участь.

Порядок денний конференції містив питання:

1. Зміна правління наукового товариства студентів та аспірантів.
  2. Вибори нових членів правління наукового товариства студентів та аспірантів.
  3. Затвердження плану роботи наукового товариства студентів та аспірантів.

Аспірант кафедри агрохімії та ґрунтознавства Олександр Лисянський повідомив присутнім про зміни, що відбулися у правлінні товариства; аспірантка кафедри економіки та підприємництва Наталія Парубок озвучила план роботи наукового товариства студентів та аспірантів на 2015 рік, який з доповненнями та зауваженнями був прийнятий за основу. При цьому було зазначено, що всі учасники конференції можуть вносити свої пропозиції, які будуть враховані у подальшій роботі.

У процесі роботи конференції шляхом голосування було вибрано 9 нових членів правління наукового товариства, представників від усіх факультетів та аспірантів.

Бажаємо новим членам правління плідної роботи та наукових здобутків!

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів