10.02.2014 4905

Відбулася традиційна зустріч ректора Уманського НУС з представниками ради студентського самоврядування університету

Днями відбулася традиційна зустріч ректора Уманського національного університету садівництва, професора Олени Непочатенко з радою студентського самоврядування університету.

Зустрічі такого рівня є запорукою успішного й ефективного функціонування ВНЗ в сучасних умовах, а конструктивний діалог між найактивнішими представниками студентства й керівництвом навчального закладу допомагають налагодженню тісної співпраці та взаємному розумінню.

У зустрічі взяли участь голова студентської ради університету Юрій Мельник, члени ради студентського самоврядування та голови студентських рад факультетів.

Вітальним словом зустріч відкрила ректор університету Олена Непочатенко, а Юрій Мельник проінформував присутніх про підсумки діяльності ради студентського самоврядування за минулий рік.

Учасники зустрічі обговорили ряд питань щодо поліпшення навчально-виховного процесу, житлово-побутових умов, фінансування студентських акцій, участі студентства в конференціях, співпраці з громадськими організаціями та висвітлення діяльності студентської ради.

Також було скоординовано план дій ради студентського самоврядування на 2014 рік, які мають покращити роботу не лише органів студентського самоврядування, а й усього університету. В свою чергу ректор запевнила представників студентства у своїй підтримці, адже «Молодь – це рушійна сила всіх починань».

За матеріалами Петра Паєвського, помічника ректора з виховної роботи