07.09.2015 4994

Відбулася зустріч ректора університету зі студентами першого курсу

Щороку Уманський національний університет садівництва гостинно приймає до своїх лав студентське поповнення. Традиційними є також зустрічі адміністрації університету з першокурсниками. Актова зала навчального закладу 7 вересня вмістила студентів факультетів агрономії, менеджменту та економіки і підприємництва.

Відбулася зустріч ректора університету зі студентами першого курсу

Відкрив зустріч завідувач Центру культури і виховання студентів Петро Паєвський, який повідомив мету зібрання та наголосив на традиційності його  проведення.

Ректор університету, професор Олена Непочатенко познайомила аудиторію із членами ректорату, донесла інформацію про університет, його підрозділи та навчально-матеріальну базу, розповіла першокурсникам про традиції та наукові надбання навчального закладу.

Відбулася зустріч ректора університету зі студентами першого курсу

Про роботу Центру культури і виховання студентів, що незабаром святкуватиме свій 50-й ювілей, розповіла старший викладач Наталія Шаповаленко, яка звернула увагу на  діяльність художніх колективів та запросила першокурсників до творчої родини.

Відбулася зустріч ректора університету зі студентами першого курсу

Завідувач кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Іван Чорнобаб ознайомив студентську аудиторію із функціонуванням спортивних секцій, які діють при кафедрі, та перемогами спортсменів університету на чемпіонатах різних рівнів.

Викладач військової кафедри В’ячеслав Крижанівський розповів про умови вступу та навчання на військовій кафедрі.

Відбулася зустріч ректора університету зі студентами першого курсу

Керівник навчального закладу Олена Непочатенко привернула увагу першокурсників до актуальних питань:

• наполегливо і старанно навчатися;
  • бережливо ставитися до матеріально-технічної бази університету;
  • брати активну участь у житті університету.

Олена Олександрівна  на завершення зустрічі побажала студентам трьох факультетів успіхів у навчанні, гарних друзів та яскравих студентських років.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів