21.12.2019 5194

Відбулася звітна конференція трудового колективу університету

20 грудня, напередодні завершення 2019 трудового року, відбулася чергова конференція трудового колективу Уманського національного університету садівництва.

Під час засідання делегати заслухали звіт ректора університету Олени Непочатенко про роботу навчального закладу у 2013–2019 рр.

Відбулася звітна конференція трудового колективу університету

Про дотримання та виконання умов Колективного договору університету у 2019 р. доповіла присутнім голова профспілкового комітету Маргарита Парубок. Також Маргарита Іванівна доповіла про затвердження нової редакції Колективного договору Уманського НУС на 2020–2022 рр.

Зі звітом з провадження антикорупційної діяльності в університеті доповіла уповноважена з антикорупційної діяльності Людмила Машковська.

Відбулася звітна конференція трудового колективу університету

Також делегати розглянули та затвердили зміни у складі Вченої ради університету.

Ректор Олена Непочатенко нагородила Грамотами МОН кращих працівників університету.

Прес-центр Уманського НУС