Відбулася звітно-виборна профспілкова конференція Уманського НУС
Профспілковий осередок – одна з основ цивілізованих взаємин роботодавця з працівниками. І саме таким є Профспілковий комітет Уманського національного університету садівництва – добровільна неприбуткова громадська організація, яка організовує свою роботу з метою представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, якими є всі працівники та студенти навчального закладу.
Днями відбулися збори трудового колективу університету, присвячені розгляду звіту про діяльність профспілкового комітету Уманського НУС та обранню його керівництва, членів і комісій.
Під час заходу керівник профспілкового комітету Маргарита Парубок детально прозвітувала присутнім про роботу ввіреного їй підрозділу за останні п’ять років. Також було заслухано голів комісій щодо результатів діяльності останніх і проведено голосування.
![Відбулася звітно-виборна профспілкова конференція Уманського НУС](assets/cache/images/2019/news/ztk/dsc_0654-600x-b6b.jpeg)
![Відбулася звітно-виборна профспілкова конференція Уманського НУС](assets/cache/images/2019/news/ztk/dsc_0681-600x-eca.jpeg)
За результатами волевиявлення членів трудового колективу Уманського НУС керівником профспілки було обрано кандидата сільськогосподарських наук, доцента Маргариту Парубок, а також переобрано членів профспілкового осередку.
Вітаємо очільницю і колектив профспілкового комітету та бажаємо наснаги на нові звершення!
Прес-центр Уманського НУС
Фотогалерея
![Відбулася звітно-виборна профспілкова конференція Уманського НУС](assets/cache/images/2019/news/ztk/dsc_0654-250x180-100.jpeg)
![Відбулася звітно-виборна профспілкова конференція Уманського НУС](assets/cache/images/2019/news/ztk/dsc_0658-250x180-b5d.jpeg)
![Відбулася звітно-виборна профспілкова конференція Уманського НУС](assets/cache/images/2019/news/ztk/dsc_0670-250x180-fba.jpeg)
![Відбулася звітно-виборна профспілкова конференція Уманського НУС](assets/cache/images/2019/news/ztk/dsc_0672-250x180-fba.jpeg)
![Відбулася звітно-виборна профспілкова конференція Уманського НУС](assets/cache/images/2019/news/ztk/dsc_0681-250x180-12c.jpeg)
![Відбулася звітно-виборна профспілкова конференція Уманського НУС](assets/cache/images/2019/news/ztk/dsc_0686-250x180-fd6.jpeg)
![Відбулася звітно-виборна профспілкова конференція Уманського НУС](assets/cache/images/2019/news/ztk/dsc_0698-250x180-6bc.jpeg)
![Відбулася звітно-виборна профспілкова конференція Уманського НУС](assets/cache/images/2019/news/ztk/dsc_0704-250x180-6bc.jpeg)
![Відбулася звітно-виборна профспілкова конференція Уманського НУС](assets/cache/images/2019/news/ztk/dsc_0705-250x180-64f.jpeg)
![Відбулася звітно-виборна профспілкова конференція Уманського НУС](assets/cache/images/2019/news/ztk/dsc_0712-250x180-a64.jpeg)
![Відбулася звітно-виборна профспілкова конференція Уманського НУС](assets/cache/images/2019/news/ztk/dsc_0716-250x180-a64.jpeg)
![Відбулася звітно-виборна профспілкова конференція Уманського НУС](assets/cache/images/2019/news/ztk/dsc_0727-250x180-df4.jpeg)