Відбулися збори трудового колективу
Навчальний процес ставить перед колективом Уманського національного університету садівництва низку викликів і нагальних питань, що потребують спільного розгляду та вирішення. І в цьому випадку у закладі вищої освіти відбувається конференція трудового колективу.
Саме така подія мала місце в університеті 28 вересня. Під час конференції делегати розглянули такі питання: прийняття нової редакції Статуту Уманського національного університету садівництва (доповідач – перший проректор Іван Мостов'як); обговорення та внесення змін до Колективного договору університету (доповідала голова профкому Маргарита Парубок); зміни у складі Вченої ради університету (доповідач – голова профкому Маргарита Парубок).
Делегати детально розглянули запропоновані порядком денним питання, озвучили актуальні зауваження й ухвалили всі необхідні рішення.
Прес-центр Уманського НУС
Фотогалерея
![Відбулися збори трудового колективу](assets/cache/images/2018/News/trudovi-zbori/10-250x180-71e.jpeg)
![Відбулися збори трудового колективу](assets/cache/images/2018/News/trudovi-zbori/11-250x180-3ee.jpeg)
![Відбулися збори трудового колективу](assets/cache/images/2018/News/trudovi-zbori/DSC_0734-250x180-7fe.jpeg)
![Відбулися збори трудового колективу](assets/cache/images/2018/News/trudovi-zbori/13-250x180-da2.jpeg)
![Відбулися збори трудового колективу](assets/cache/images/2018/News/trudovi-zbori/1-250x180-8f2.jpeg)
![Відбулися збори трудового колективу](assets/cache/images/2018/News/trudovi-zbori/3-250x180-9c3.jpeg)
![Відбулися збори трудового колективу](assets/cache/images/2018/News/trudovi-zbori/4-250x180-967.jpeg)
![Відбулися збори трудового колективу](assets/cache/images/2018/News/trudovi-zbori/5-250x180-04b.jpeg)
![Відбулися збори трудового колективу](assets/cache/images/2018/News/trudovi-zbori/7-250x180-8e3.jpeg)
![Відбулися збори трудового колективу](assets/cache/images/2018/News/trudovi-zbori/6-250x180-9a4.jpeg)