28.09.2018 5032

Відбулися збори трудового колективу

Навчальний процес ставить перед колективом Уманського національного університету садівництва низку викликів і нагальних питань, що потребують спільного розгляду та вирішення. І в цьому випадку у закладі вищої освіти відбувається конференція трудового колективу.

Відбулися збори трудового колективу

Саме така подія мала місце в університеті 28 вересня. Під час конференції делегати розглянули такі питання: прийняття нової редакції Статуту Уманського національного університету садівництва (доповідач – перший проректор Іван Мостов'як); обговорення та внесення змін до Колективного договору університету (доповідала голова профкому Маргарита Парубок); зміни у складі Вченої ради університету (доповідач – голова профкому Маргарита Парубок).

Відбулися збори трудового колективу

Делегати детально розглянули запропоновані порядком денним питання, озвучили актуальні зауваження й ухвалили всі необхідні рішення.

Прес-центр Уманського НУС