04.10.2022 3141

Відбулося засідання Наглядової ради університету

«Пріоритетність якості освіти – поза часом й обставин», – таким став лейтмотив засідання Наглядової ради Уманського національного університету садівництва, що відбулася в стінах навчального закладу 30 вересня.

Відтак і акценти зустрічі були розставлені відповідним чином. Зокрема, учасники зібрання проаналізували умови й особливості вступної кампанії і зауважили на зростанні обсягів наборів здобувачів освіти за всіма рівнями й освітніми ступенями. Окремо обговорювалося питання поширення дуальної форми освіти, як дієвої форми співпраці освіти та бізнесу, на всі освітні спеціальності, що дасть можливість сформувати фахівців якісно нового покоління, з розширеним переліком практичних і м’яких навичок.

Засідання Наглядової ради університету пройшло в конструктивному руслі раціонального діалогу та дало можливість зробити обґрунтовані висновки щодо діяльності навчального закладу з окресленням перспективних напрямів роботи на найближчі періоди.

Пресцентр Уманського НУС