27.05.2016 5986
Відбулося засідання Вченої ради університету
26 травня в Уманському НУС відбулося чергове засідання вченої ради університету. На порядку денному розглядали декілька питань: обрання на посади директорів коледжів – відокремлених структурних підрозділів УНУС, звіти кафедр і поточні питання.
Окремим приємним моментом стало відзначення переможців обласного етапу ХІІІ Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі – 2016».
Прес-центр Уманського НУС
Рубрика: Вчена рада університетуФакультет агрономіїФакультет плодоовочівництва, екології та захисту рослинФакультет менеджментуФакультет економіки і підприємництваІнженерно-технологічний факультетФакультет лісового і садово-паркового господарства
Фотогалерея
![Відбулося засідання Вченої ради університету](assets/cache/images/2016/NEWS/Vchera-rada-27.05/DSC_0360-250x180-0b1.jpeg)
![Відбулося засідання Вченої ради університету](assets/cache/images/2016/NEWS/Vchera-rada-27.05/DSC_0370-250x180-835.jpeg)
![Відбулося засідання Вченої ради університету](assets/cache/images/2016/NEWS/Vchera-rada-27.05/DSC_0385-250x180-835.jpeg)
![Відбулося засідання Вченої ради університету](assets/cache/images/2016/NEWS/Vchera-rada-27.05/DSC_0390-250x180-835.jpeg)
![Відбулося засідання Вченої ради університету](assets/cache/images/2016/NEWS/Vchera-rada-27.05/DSC_0397-250x180-835.jpeg)
![Відбулося засідання Вченої ради університету](assets/cache/images/2016/NEWS/Vchera-rada-27.05/DSC_0401-250x180-835.jpeg)
![Відбулося засідання Вченої ради університету](assets/cache/images/2016/NEWS/Vchera-rada-27.05/DSC_0419-250x180-835.jpeg)