13.11.2013 5465

Відбувся відкритий чемпіонат Уманського НУС з гирьового спорту

12 листопада 2013 року в спортивному залі Уманського національного університету садівництва відбувся відкритий чемпіонат Уманського НУС з гирьового спорту.

У змаганнях взяли участь студенти Уманського агротехнічного коледжу, Тальянківського агротехнічного коледжу, ДЮСШ м. Голованівськ та Уманського НУС.

Переможцем серед жінок у ваговій категорії 50 кг стала Деркач Анастасія (Голованівська ДЮСШ).

У ваговій категорії 60 кг перше місце зайняла Кирилюк Катерина (факультет менеджменту Уманського НУС).

Чемпіон і призери вагової категорії +90кг

Чемпіонами серед чоловіків стали: у ваговій категорії 65 кг – Рудий Тарас (Уманський агротехнічний коледж); у ваговій категорії 70 кг – Мамонтов Ярослав (Голованівська ДЮСШ); у ваговій категорії 75 кг – Хмільовий Валентин (Голованівська ДЮСШ); у ваговій категорії 80 кг – Башлаєв Андрій (факультет агрономії Уманського НУС); у ваговій категорії +90 – Марчак Вадим (факультет менеджменту Уманського НУС).

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у спорті та навчанні!