25.02.2016 1473

Відбувся захист дипломних спеціальності 8.03050401 «Економіка підприємства» ОКР «магістр»

23 лютого 2016 року відбувся захист дипломних робіт студентів 6 курсу факультету економіки і підприємництва денної форми навчання спеціальності 8.03050401 «Економіка підприємства» ОКР «Магістр».

Головою екзаменаційної комісії в Уманському НУС зі спеціальності 8.03050401 «Економіка підприємства» був призначений завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Білоцерківського національного аграрного університету, доктор економічних наук, професор Іван Свиноус. Членами екзаменаційної комісії стали: заступник голови ДЕК, декан факультету економіки і підприємництва, доктор економічних наук, професор Юлія Нестерчук, завідувач кафедри економіки, кандидат економічних наук, професор Дмитро Семенда, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки Микола Коротєєв; секретар ЕК − доцент кафедри економіки Інна Тернавська.

До захисту магістерських робіт було допущено 12 студентів денної форми навчання факультету економіки і підприємництва спеціальності 8.03050401 «Економіка підприємства», які успішно виконали навчальний план.

Представлені до захисту дипломні роботи були присвячені вивченню актуальних питань підвищення ефективності виробництва, організації функціонування підприємств, покращення їх фінансово-господарської діяльності, розвитку економіки країни.

Об’єктом дослідження стали сільськогосподарські підприємства адміністративних районів Черкаської, Вінницької, Миколаївської та Херсонської областей.

Результати захисту магістерських робіт

Показники

Значення

показників

Структура,

Рік випуску

Оцінка:

- відмінно

41,7

- добре

58,3

- задовільно

Середній бал

- поточної успішності

- захисту дипломних робіт

-

Високий рівень захисту магістерських робіт показали: Олена Байда, Альона Загребельна, Сергій Лебідь, Василь Піддубняк, Богдан Плахотнюк.

Рішенням екзаменаційної комісії кваліфікація магістра з економіки підприємства присвоєна 12 студентам-випускникам.

Диплом з відзнакою отримали студенти: Альона Загребельна, Сергій Лебідь, Богдан Плахотнюк.

Результати роботи екзаменаційної комісії показали, що професорсько-викладацький склад Уманського національного університету садівництва готує висококваліфікованих спеціалістів з економіки підприємства, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками з присвоєної кваліфікації.

Інна Тернавська, секретар екзаменаційної комісії,

доцент кафедри економіки