08.09.2015 4694

Відкрита лекція з навчальної дисципліни «Прогресивні технології в розсадництві»

У 140 аудиторії 7 вересня 2015 року відбулася відкрита лекція доцента кафедри плодівництва і виноградарства Володимира Майбороди для студентів VI курсу спеціальності «Плодоовочівництво і виноградарство» з навчальної дисципліни «Прогресивні технології в розсадництві» на тему «Сучасні підходи до промислового вирощування якісного садивного матеріалу».

Відкрита лекція з навчальної дисципліни «Прогресивні технології в розсадництві»

Відкриту лекцію відвідали декан факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Сергій Щетина, заступник декана факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Роман Яковенко, доктор с.-г. наук, професор Володимир Заморський, доцент Петро Головатий, в.о. доцента Роман Буцик, асистент Андрій Чаплоуцький.

Присутні відмітили своєчасний початок лекції та її високий науково-методичний рівень.

Володимир Майборода розпочав лекцію з привітання студентів із початком нового навчального року та побажаннями наснаги у навчанні і професійного зростання. Відмітив відкритість до співпраці з аудиторією в освоєнні навчальної дисципліни з позиції виробничого досвіду, який отримали магістранти під час практики в передових садівничих господарствах. Лектор ознайомив магістрантів з обсягом часу, відведеного навчальним планом на вивчення дисципліни, обґрунтував актуальність даного предмету, чітко виокремив основні питання лекційного матеріалу. Зміст лекції відповідав новітнім досягненням науки і практики в галузі садівництва і розсадництва. Під час лекції було використано як дошку, так і мультимедійне обладнання для унаочнення донесеного матеріалу. З метою формування цілісного професійного світогляду студентів було використано міжпредметні та міжтематичні зв'язки. Лектор виявив професійні здібності і показав високу викладацьку майстерність, що проявлялося у вільному володінні матеріалом, а також наявності мовного контакту з аудиторією. Активність студентів та зацікавленість матеріалом лекції проявлялись  у постійних  запитаннях та дискусіях.

Відкрита лекція з навчальної дисципліни «Прогресивні технології в розсадництві»

На завершення лекції лектор намітив подальший виклад навчальної програми, озвучив тематику рефератів для самостійного опрацювання.

Володимир Заморський, доктор с.-г. наук, професор
Роман Яковенко, заступник декана факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, доцент кафедри плодівництва і виноградарства

Також читайте: Відкрита лекція "Сучасні підходи до промислового вирощування якісного садивного матеріалу"