05.09.2015 5086

Відкриті лекції на кафедрі економіки

02 та 03 вересня 2015 р. завідувач кафедри економіки, к.е.н, професор Семенда Дмитро Костянтинович і к.е.н, доцент кафедри економіки Коротєєв Микола Анатолійович провели відкриті лекції з дисциплін «Економіка» і «Економіка сільськогосподарського виробництва» на тему: «Земельні ресурси та ефективність їх використання у сільськогосподарському виробництві» відповідно для студентів 3 курсу денної форми навчання напряму підготовки «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Маркетинг» та для студентів 4 курсу денної форми навчання напряму підготовки «Агрономія».

На лекції були присутні: перший проректор, к.с.-г. наук, доцент Мостовяк І.І., декан факультету економіки і підприємництва, д.е.н., професор Нестерчук Ю.О., заступник декана факультету економіки і підприємництва, к.е.н., доцент Ролінський О.В., завідувач відділу моніторингу якості освіти Фротер О.С. та науково-педагогічні працівники кафедри економіки.

Лекції проведені на високому науково-методичному рівні, лектори продемонстрували високу педагогічну майстерність та вміння зацікавити студентів новим матеріалом. Зміст лекцій повністю відповідає робочій навчальній програмі дисциплін «Економіка» та «Економіка сільськогосподарського виробництва». На лекціях були висвітлені особливості землі як головного засобу виробництва в сільському господарстві, розглянуто класифікацію земель за цільовим призначенням та основні положення Земельного кодексу України, охарактеризовано сільськогосподарські угіддя та їх структуру, наведено показники економічної ефективності використання землі в сільському господарстві, роз’яснено методику грошової оцінки землі та визначено основні напрями підвищення економічної ефективності використання землі в сільському господарстві.

Відкриті лекції на кафедрі економіки

Присутні відзначили професіоналізм та широку ерудицію лекторів, вміння зосередити увагу слухачів на головних положеннях матеріалу лекції, створити творчу та робочу атмосферу. Викладання змісту лекцій було аргументованим, логічним і доступним для сприйняття студентами. Лекції відзначаються високим рівнем наочності викладу матеріалу та  використанням мультимедійної техніки.

Колектив кафедри економіки