26.09.2014 5419

Відкритий бізнес-тренінг з керівником туристичної агенції «TUI»

В рамках тижня Туризму 25 вересня 2014 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС відбувся відкритий бізнес-тренінг з керівником туристичної агенції «TUI» Григорієм Середою.

Відкритий бізнес-тренінг з керівником туристичної агенції «TUI»

На зустрічі були присутні студенти 1–2 курсів спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», куратори: к.е.н. Любов Коваленко, викладач Валентина Непочатенко, к.е.н., доцент Світлана Тимчук, к.е.н. Людмила Нещадим.

Зустріч розпочалася з вітального слова завідувача кафедри, д.е.н. професора Людмили Транченко та представлення гостя.

Метою заходу було надання інформації щодо можливостей проходження практики за кордоном. Людмила Транченко відзначила, що проходження студентами виробничої практики за кордоном є однією з пріоритетних складових їх навчання в Уманському національному університеті садівництва.

«Мета нашої кафедри – щоб студенти здобували важливий для їх майбутньої професійної діяльності досвід у відомих закладах сфери обслуговування провідних туристичних держав у різних куточках світу. А тому важливо, щоб проведення подібних заходів перетворилося в добру традицію Уманського НУС» – зазначила завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Виробнича практика студентів в Уманському національному університеті садівництва – це складова частина професійної підготовки, що відображає закономірності, зміст, методи і форми організації процесу формування умінь, навичок та здатності студентів до кваліфікованої виробничої праці у сфері туризму та гостинності. Вона спрямована на закріплення теоретичних знань, здобутих у процесі вивчення навчальних дисциплін, та забезпечення логічного переходу від навчання студентів до виконання ними виробничих функцій.

Відкритий бізнес-тренінг з керівником туристичної агенції «TUI»

Григорій Середа запропонував учасникам засідання взяти участь у програмі Work&Travel USA. «Це перший крок до успішної кар'єри! Учасники програми можуть легально жити в Америці до 4-х місяців, з яких цілих 30 днів можна присвятити подорожам по країні! Цією можливістю щорічно користуються понад 100 тис. студентів з усього світу, з них 11 тисяч українців. В Америці ви отримаєте досвід роботи в міжнародному середовищі. Це допоможе Вам побудувати успішну кар'єру. Скористайся цієї приголомшливої можливістю саме зараз – поки ви є студентами! Другого шансу може й не бути! » – зазначив доповідач.