17.05.2013 4940

Відкриття навчального «Центру статистичних спостережень»

16  травня  в Науковій бібліотеці  відбулося урочисте відкриття навчального «Центру  статистичних спостережень», створеного за сприяння і безпосередньої участі наукового відділу університету.

У церемонії відкриття взяли участь завідувач наукового відділу Олександр Бурляй, директор Наукової бібліотеки Світлана Нижник,  аспіранти та студенти університету.

До послуг користувачів підібрана статистична інформація з різних районів Черкащини, де наведені економічні показники роботи сільськогосподарських підприємств. Проблема інформаційного забезпечення є першочерговою не лише для статистичного дослідження, а й для будь-якої  сфери діяльності.

Відкриття даного центру – це суттєвий крок у напрямку покращення підготовки майбутніх спеціалістів та забезпечення можливості для підвищення кваліфікації фахівців, які працюють у цій сфері.

Рубрика: Бібліотека