Відкриваємо нове у Європейський день мов
«Птицю пізнати по пір’ю, а людину – по мові»
«У кого гарна рідна мова, у того й душа здорова»
Українські народні приказки.
Уманський національний університет садівництва сприяє зміцненню інтелектуальної бази та духовному зростанню і викладачів, і студентів. Тож у Європейський день мов працівники Наукової бібліотеки Уманського НУС пропонують усім бажаючим влаштувати собі казку.
Для цього слід відвідати Музейну кімнату бібліотеки, де об 11-й провідний бібліотекар Наталія Михайлова зустрічатиме відвідувачів, аби поринути в цікаву та незвичайну екскурсію. Присутні матимуть чудову нагоду зануритися в світ, у якому переплітаються легенди й історичні реалії. Дана екскурсія входить до офіційного переліку заходів, що проходять у рамках Днів європейської спадщини та проводяться спільно з об’єднанням «Умань туристична».
Також 26 вересня викладачі-куратори груп пропонують до прослуховування студентам виховну годину, присвячену Європейському дню мов, адже важливість для людини знання декількох мов полегшує спілкування та розширює кордони соціальної адаптації і межі пізнання. Це гарна нагода для молоді дізнатися цікаві факти про мови інших народів і розглянути родзинки й особливості рідної мови. Адже рідна мова – це музика та живопис людської душі.
Спілкуйтеся на здоров’я, вдосконалюйте свою мову та вивчайте вподобану! І хай у Європейський день мов вам відкриються великі життєві можливості!
Пресцентр Уманського НУС