26.09.2018 5054

Відмінний старт тенісного клубу «Тайфун» Уманського НУС

Досягнення спортсменів Уманського національного університету садівництва варті наслідування та сповнюють гордощами як наставників, так і їх вихованців, а також палких прихильників спортивного життя рідного навчального закладу.

Відмінний старт тенісного клубу «Тайфун» Уманського НУС

Так, по завершенню першого етапу Клубного Чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловічих команд вищої ліги, який відбувся в спортивній залі Уманського НУС, сміливо робимо висновки – команда тенісного клубу університету «Тайфун», у складі студентів Олексія Гримовського, Івана Омельчука, Владислава Махотіна, Петра Семенчука, стала одним з лідерів Чемпіонату. Адже Іван Омельчук, студент Уманського НУС, змусив неабияк понервувати учасників, які з дванадцяти міст України з’їхались до Умані, вигравши у нинішньому турнірі п’ятнадцять зустрічей.

Відмінний старт тенісного клубу «Тайфун» Уманського НУС

Бажаємо студентам-спортсменам і викладачам кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін нових досягнень і гарних результатів на спортивній орбіті здоров’я. Пишаємося вашими здобутками!

Прес-центр Уманського НУС