26.09.2014 4687

Відновила свою роботу «Школа успішного бізнесу»

24 вересня відбулося перше у цьому навчальному році засідання наукового гуртка кафедри економічної теорії Уманського національного університету садівництва «Школа успішного бізнесу».

На перше заняття під назвою «Соціальна відповідальність бізнесу» була запрошена Голова Ліги підприємців м. Умані, відомий місцевий  громадський діяч, волонтер Лідія Кравчук. Вона розповіла про історію створення та діяльності Ліги як громадської організації, її внесок у відстоюванні інтересів  підприємців впродовж 2001–2014 рр., серед яких позиція щодо впровадження єдиного соціального внеску у 2008 р., участь у чотирьох Всеукраїнських з’їздах підприємців, «Податковому майдані» у 2010 р., «Революції гідності» у листопаді–лютому 2014 р.

Відновила свою роботу «Школа успішного бізнесу»

Лідія Кравчук проаналізувала соціальну складову підприємницької діяльності, зокрема назвала заходи, ініційовані Лігою підприємців міста: ремонт лікарень, допомога Червоному Хресту, дітям, пенсіонерам та інвалідам у Центрі реабілітації, переселенцям, учасникам АТО. Особливо цікавими для студентів були підняті гостею проблеми соціальної відповідальності бізнесу, власне бачення необхідності спільних заходів підприємців та громади міста для розбудови нашої держави.

Під час зустрічі студенти переконались, що волонтерство – потрібна справа, а благодійність – поклик душі. Дякуємо Лідії Кравчук за проведену лекцію, патріотизм  та активну громадянську позицію!

Відновила свою роботу «Школа успішного бізнесу»

Аллі Ревуцька, викладач кафедри економічної теорії