26.11.2013 5312

Відродження старовинних рецептів в Уманському НУС

Неодноразово згадувалося про те, що відділ стародруків Уманського НУС це скарбниця не тільки наукової мудрості, а й старовинних рецептів з консервування плодів і овочів. Студенти-першокурсники зацікавились зразками варення, виготовленого за віковими рецептами, під час виставки, присвяченої посвяті у студенти. Тоді й виникла ідея залучити наймолодших вихованців інженерно-технологічного факультету до відродження технології виготовлення варення, що застосовувалась наприкінці ХIХ століття.

Відродження старовинних рецептів в Уманському НУС

Студенти 11-т групи працювали під керівництвом провідного бібліотекаря наукової бібліотеки Наталії Михайлової. Старовинні рецепти були взяті з дореволюційних видань журналу «Плодоводство», книг випускника Уманського училища садівництва 1901 року – Миколи Івановича Полевицького.

19 листопада 2013 студенти 11-т групи провели дегустацію виготовлених зразків варення. І зустріч ця була приурочена 115-й річниці виходу в світ книги «Основы плодоводства» Юлія Робертовича Ланського – головного садівника Царициного саду.

Юлія Жмуденко,

заступник декана з виховоної роботи

інженерно-технологічного факультету