22.02.2024 1024

Відвідування ФГ «ГАДЗ»: практичний зв’язок з інноваційним сільським господарством

Днями викладачі Уманського національного університету садівництва мали унікальну можливість відвідати одне з провідних фермерських господарств України – «ГАДЗ». Це підприємство, що спеціалізується на змішаному сільському господарстві, є яскравим прикладом повного технологічного циклу виробництва: від вирощування до збору врожаю та подальшої переробки.

Визнаний лідер з інноваційних рішень у виробничій сфері, «ГАДЗ» виробляє широкий спектр продукції, включаючи екологічно чисті фрукти (яблука, груші, сливи), а також соки тривалого зберігання. Підприємство також дотримується принципу «від лану до столу», забезпечуючи високу якість і свіжість своєї продукції, що розповсюджується не тільки в Україні, але й у понад 20 країнах.

Під час відвідування, викладачі мали змогу ознайомитись з передовими методами ведення сільського господарства, які «ГАДЗ» впроваджує, включаючи новітні технології виробництва. Цей досвід надасть цінні інсайти та знання, що можуть бути інтегровані в навчальний процес університету, а також відкриє нові можливості для ефективної взаємодії освіти та ринку праці.

Ця поїздка є частиною більш широкої ініціативи університету зі зближення теоретичних знань з практичним застосуванням, а також підтримки студентів у їхньому прагненні досягти професійної майстерності в агрономії, садівництві та економіці.