24.06.2019 1471

Відзнаки мера м. Умань кращим студентам університету

Молодь – це майбутнє нашої держави, а коли дорослі стають гарною підтримкою для них – то таке майбутнє має всі шанси бути успішним і щасливим.

Напередодні Дня молоді та Дня Конституції України міський голова Олександр Цебрій зустрівся з молодіжним активом міста. Серед запрошених на зустріч були і представники молоді Уманського національного університету садівництва – студентка факультету економіки і підприємництва Тетяна Вігор і студентка факультету менеджменту Дарья Подолянець.

Відзнаки мера м. Умань кращим студентам університету

Привітавши гостей з наступаючими святами та познайомившись, міський очільник дав змогу відвідувачам задати питання, які нині турбують молодь. Це, здебільшого, були питання екологічного характеру, що вкотре свідчить про небайдужість юного покоління українців до навколишнього середовища в цілому та нашого міста – зокрема.

«Ви – майбутнє нашої держави, саме від вас залежить багато факторів прийдешнього. І ви завжди зможете заручитися моєю підтримкою» – зазначив міський голова.

Також передсвятковий настрій присутнім створили Подяки міського голови «За активну громадську позицію» та подарунки, які були презентовані мером представникам молоді Умані.

Відзнаки мера м. Умань кращим студентам університету

Молодість – це найпрекрасніша пора у житті, адже це час становлення особистості, планування майбутнього, здобуття освіти, нових відкриттів і вражень, перших кроків на професійному шляху. Натхненні зустріччю з мером, юнаки та дівчата, окрилені та сповнені гарними емоціями, повернулися до буденного життя, аби творити нове майбутнє.

Прес-центр Уманського НУС

Рубрика: Студенту